Hello (from the other side)

001

Cóż, faktycznie trochę nas nie było, Kochani. Wypadałoby odpowiedzieć na pytanie "dlaczego?", choćby w kilku żołnierskich słowach. Gdyby powód był jeden, nawet gdyby były dwa, zapewne wciąż widywalibyście nas co najmniej kilka razy w miesiącu, jeśli nie w tygodniu. A jednak...

Miałam już wystukaną na klawiaturze specjalnie dla Was obszerną epistołę pełną wzniosłych słów, osobistych przyczyn, spektakularnych przemyśleń i niepopularnych wniosków, na którą to epistołę poświęciłam ponad dwie godziny. Bez skrupułów wcisnęłam przed chwilą "delete". Napiszę tylko, że im jestem starsza, tym częściej i nieraz boleśnie przekonuję się, że życie to nic innego jak sztuka wyboru.

Nie chcę tym samym definitywnie żegnać się z tym miejscem, ani z Wami, Kochani. Wolę napisać: do zobaczenia, oczekujcie pocztówek, jak ta. Czy wkrótce? Pożyjemy, zobaczymy :)

002003004005006007008009010011

Lena:
bluza - Carry
spodnie - H&M
buty - Bartek

Kuba:
bluza - H&M
spodnie - C&A
buty - Bartek

9 komentarzy

 1. mała's Gravatar mała
  7 maja 2016 at 13:47 | Permalink

  oł jeeeee :-))) żyjecie :-))) tęskniłaaaaaaaaaaaam ogromnie! no to czekam na pocztówki – sielskich wakacji Wam życzę…

 2. patyk's Gravatar patyk
  7 maja 2016 at 22:59 | Permalink

  Kochani, uwielbiam, po prostu Was UWIELBIAM, Lena i Kuba są cudowni, sama radość ich oglądać, bardzo żałuję, że ostatnimi czasy tak bardzo Was tutaj malutko, ale staram się zrozumieć…. będę zaglądać do Was z taką częstotliwością jak dotychczas czyli codziennie odświeżać stronę ,z nadzieją, że jakieś słowo i zdjęcia się pojawią. Pozdrawiam najcieplej i do zobaczenia mam nadzieję, że wkrótce.

 3. Ania's Gravatar Ania
  8 maja 2016 at 00:40 | Permalink

  Za każdym razem mm wrażenie że nie da się zrobić ładniejszych zdjęć dzieciom i z każdym razem udowadniacie mi że się myliłam :)! Jesteście niesamowici. Mam nadzieję że u Ciebie wszystko gra. Pewnie jak wszyscy, którzy śledzą Wasze życie – rozumiem Twoją decyzję, trzymam kciuki za to żeby wszystko się fajnie u Was układało a jak kiedyś wrócisz do częstych postów to będzie to miła niespodzianka :). Pozdrawiam ciepło!

 4. Mama Frania's Gravatar Mama Frania
  9 czerwca 2016 at 12:09 | Permalink

  Tęsknimy za Wami 🙁

 5. kamila konrad's Gravatar kamila konrad
  14 czerwca 2016 at 10:30 | Permalink

  Czekamy !

 6. Zbyszek's Gravatar Zbyszek
  1 sierpnia 2016 at 14:05 | Permalink

  Czekamy na wieści od Was 🙂

 7. Ewelina's Gravatar Ewelina
  6 września 2016 at 11:48 | Permalink

  cudownie w końcu widzieć u Was nowy wpis tak Was brakuje najwspanialszy blog z dwojgiem cudownych dzieciaczków prawie znikł tak rzadko tutaj bywacie a chciałoby Was się oglądać non stop te wasze wpisy były cudowne uwielbiałam czytać Wasze posty i oglądać te piękne zdjęcia wracajcie tutaj chociaż 2 razy w miesiącu(oczywiście chciałabym powiedzieć dwa razy w tygodniu ) bo brakuje WAS !:)

 8. mała's Gravatar mała
  2 marca 2018 at 14:13 | Permalink

  Ależ jestem ciekawa jak Lena i Kuba wydorośleli przez ten czas… I co tam u Was. Mam nadzieję że wszystko dobrze 🙂 pozdrawiam serdecznie!

 9. Ada's Gravatar Ada
  24 maja 2018 at 23:25 | Permalink

  Zatęskniłam za Wami. Co u Was słychać? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *