Pocztówka z wakacji

blog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawki

Serdeczne pozdrowienia ze słonecznego Pojezierza przesyłają Lena, Kuba i ich rodzice :)

PS. Kochani, nie dajcie się zwieść tym sielskim obrazkom.

Dzieci ze zdjęć spadają z drzew i zdzierają kolana, przewracając się na wyboistych ścieżkach. Jeżdżą z (totalnie nieodpowiedzialnym!) ojcem na bagażniku wielkiego roweru, bez fotelika, za to z poduszką. Te dzieci skaczą na trampolinie do utraty tchu, a potem łapią żaby i motyle. Zdarza im się zamordować pająka, ale tylko takiego, którego spotkają w pobliżu swojego łóżka. Dzieci ze zdjęcia rozmawiają z nieznajomymi. Nie pachną mydłem, o nie! One pachną wodą z jeziora i dymem z ogniska. Te dzieci mają błoto za paznokciami i piasek we włosach. W środku dnia padają ze zmęczenia na hamaku, zaraz po zjedzeniu wielkiego kawałka drożdżowego ciasta z jagodami. Dzieci ze zdjęcia pałaszują kiełbaskę z ogniska umoczoną w musztardzie, a kiedy mają ochotę na jabłko, muszą same zerwać je z drzewa. Te dzieci czasem się nudzą, w myśl zasady "nudzić się też trzeba umieć". Bo te dzieci, uwaga, nie mają telewizora!

Dzieci ze zdjęcia są sobą, najbardziej, jak się da. Te dzieci, mam nadzieję i głęboko w to wierzę, są szczęśliwe.

blog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawkiblog rodzinny, dziecięcy, moda, fotografia, książki dla dzieci, zabawki

Lena:
sukienka - H&M
buty - Native via Hego's Milano

Kuba:
podkoszulek, spodenki - C&A
buty - Native via Hego's Milano

PPS. Nie wszystko z tego, co robią dzieci podczas naszych cudownych sielskich wakacji, udaje mi się sfotografować. Czasem tego żałuję, ale już dawno zrozumiałam, że w ich życiu nie jestem fotoreporterem. Jestem przede wszystkim ich mamą. Farciara ze mnie, co?

6 komentarzy

 1. Ada's Gravatar Ada
  30 lipca 2015 at 23:50 | Permalink

  Boże wzruszyłam się czytając ten tekst…też byłam takim dzieckiem i mam nadzieję, że mój syn też takim będzie. Staram się bardzo 🙂
  Udanych wakacji Wam nie życzę, bo wiem, że są najwspanialsze i to niezależnie od pogody 🙂
  Pozdrawiam

 2. joasia's Gravatar joasia
  5 sierpnia 2015 at 21:25 | Permalink

  Poproszę o więcej tej magi tak jak na zdjęciach tak i na „papierze”. Jednym słowem BAJKA. Każde dziecko powinno mieć choć przez chwilę takie dzieciństwo.

 3. greeneyekitty22's Gravatar greeneyekitty22
  8 sierpnia 2015 at 20:48 | Permalink

  Piekne zdjęcia…cudne rodzeństwo:)

 4. Margaritka's Gravatar Margaritka
  8 sierpnia 2015 at 21:36 | Permalink

  Piękne zdjęcia i piękne dzieciaczki można poczuć atmosferę tych wakacji. Pozdrawiam

 5. blw's Gravatar blw
  10 sierpnia 2015 at 14:45 | Permalink

  z pewnością wyglądają na szczęśliwe 🙂

 6. anna's Gravatar anna
  12 sierpnia 2015 at 18:02 | Permalink

  Zdjęcia są przepiękne, widać,że masz smykałke do fotografii, patrze, patrze i napatrzyć się nie mogę :):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *