Siła rodzeństwa – wyniki

Za nami kolejny konkurs, który przyniósł mnóstwo radości. Zdjęcia piękne, wzruszające, spontaniczne, sympatyczne, zabawne – do wyboru, do koloru. Jury w składzie: Lena, Kuba, Rodzicielka, Twórca oraz ciocia Diana, zasiadło przy szarlotce i kawie i wybrało! Pierwsze miejsce – za najpiękniejsze zdjęcie – przyznane zostało jednomyślnie. Fotografia dotarła do nas już pierwszego wieczoru, zrobiła ogromne pozytywne wrażenie i… czekała na godnego przeciwnika. Kilku odważyło się stanąć w szranki, żadnemu jednak nie udało się jej pobić 🙂 Gratulujemy serdecznie Anecie Mrozik!

Nagroda nr 2, czyli najzabawniejsze zdjęcie, wywołuje uśmiech na naszych twarzach za każdym razem, kiedy na nie patrzymy. Dziękujemy Monice Szoździe i jej dwóm córeczkom!

Nagroda publiczności wędruje do Lucy Mąkosy-Madej, która zdobyła najwięcej głosów.

Ci z Was, którzy obserwowali nasze zmagania z nieuczciwą konkurencją w tej kategorii, wiedzą, że zrobiliśmy absolutnie wszystko, żeby tę nagrodę przyznać z czystym sumieniem. Nasze intencje potwierdzą ci, którzy nas poznali, zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem tego bloga (także zwycięzcy obecnego i wcześniejszych konkursów). Oskarżenia o „ustawienie konkursu”, „zamiatanie sprawy pod dywan” czy „opieszałość”, choć przykre, nie zniechęcą nas do zorganizowania kolejnej zabawy! Musimy jednak nieco ochłonąć, więc uzbrójcie się w cierpliwość.

Bardzo bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom! Chcielibyśmy dodatkowo wyróżnić 10 zdjęć, które bliskie są naszym sercom. Pogadamy ze sponsorami i zobaczymy, co się da dla Was zrobić, Kochani! 🙂

Nagrody sponsorują:


6 komentarzy

 1. Hiena's Gravatar Hiena
  12 maja 2013 at 19:09 | Permalink

  Widze, ze trudno bylo dokonac wyboru, bo zdjecia swietne! Sama nie wiem, ktore bym wybrala. Ciesze sie, ze nie musialam siedziec w waszej skorze! 😀

 2. Asia (myhomeandheart)'s Gravatar Asia (myhomeandheart)
  12 maja 2013 at 19:11 | Permalink

  Wszystkie zdjęcia piękne cudne..magiczne!!!! A to pierwsze starszego brata w ogóle powala mnie…a jak ja przegapiłam twój konkurs i nie dosłałam moich bąków małych..:-( buu przegapiłam trudno!! Ale może ty do mnie zajrzysz na Konkurs Majowy, pozdrawiam ciepło !! Asia

 3. Anna's Gravatar Anna
  12 maja 2013 at 19:35 | Permalink

  Gratulacje dla zwycięzców! Moim zdaniem świetny wybór! A opiniami nie przejmowałabym się wcale! W każdym konkursie znajdzie się ktoś, kto stwierdzi, że nagrody przyznane zostały nieuczciwie! Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach Was akurat o to nie posądza!
  Pozdrawiam serdecznie i czekam na następny konkurs!

 4. Ania's Gravatar Ania
  12 maja 2013 at 19:40 | Permalink

  Szkoda, że nasze zdjęcia się nie spodobały…

  Gratulacje dla szczęśliwców!

 5. ola's Gravatar ola
  12 maja 2013 at 20:17 | Permalink

  fajnie, glosowalam na zwycieskie zdjecie 🙂 najlepsze 🙂

 6. Hally (Raczek)'s Gravatar Hally (Raczek)
  13 maja 2013 at 11:20 | Permalink

  Fantastyczne to pierwsze zdjęcie…a i pozostałe świetne…:))))Gratuluje wspaniale przeprowadzonego konkursu…miło było wziąć udział:)))))Uwielbiam konkursy….organizujcie ich jak najwiecej:))))))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *