„Już biegnę!” – Konkurs

Kochani! Macie ochotę sprawdzić, jak się noszą Bartki? A może już to wiecie i chcecie zdobyć kolejną wymarzoną parę? Nic prostszego!

Konkurs fotograficzny lenaikuba.pl

Zróbcie zdjęcie nawiązujące (luźno? ciasno? idealnie?) do hasła „Już biegnę” i prześlijcie je do nas, na adres konkurs@lenaikuba.pl wraz z krótki opisem. Nie zapomnijcie się przedstawić :) Po weryfikacji Wasze zgłoszenie trafi do galerii konkursowej, gdzie każdy będzie mógł je zobaczyć i ocenić.

Nagrodami w konkursie są bony o wartości 250 złotych do wykorzystania na dowolną parę butów w salonach firmowych „Bartek”. Jeden bon powędruje do autora wybranego przez nas, najlepszego zdjęcia ze wszystkich zgłoszonych, drugi do naszym zdaniem najlepszego z 10 najwyżej ocenionych, a trzeci do jednego z TOP 20. Proste? Chyba tak :)

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 3 zgłoszenia (zdjęcie + opis). Zgłoszenia przyjmujemy do 25 sierpnia, do północy. Głosowanie trwa do 31 sierpnia.

Jako że to konkurs dla Czytelników lenaikuba.pl, warunkiem uczestnictwa jest lubienie nas na facebooku lub inna forma okazania swych ciepłych uczuć. O zaznaczenie tejże prosimy w zgłoszeniu. A żeby o naszej zabawie dowiedziało się jak najwięcej osób, prosimy o udostępnienie tego plakatu.
Pamiętajcie, że przesyłając zgłoszenie, akceptujecie regulamin.
Do dzieła!