Dream team w uzdrowisku

100

Przy okazji zdjęć z przesympatycznego wypadu na Nałęczowa z Dziadkami, chciałam wypisać na blogu receptę na zgrane rodzeństwo, pół żartem, pół serio. Wpadła do nas jednak ciocia Diana, czyli siostra Rafała i jego wspólniczka, i wywróciła do góry nogami mój pogląd na tę sprawę. Jej zdaniem żadne zamierzone działania czy też słowa rodziców nie są w stanie wpłynąć na dobre relacje pomiędzy potomkami. Jedyne, co ma wpływ, to przykład z góry. Te słowa są potwierdzeniem teorii o wychowaniu jako dawaniu przykładu, której jestem wyznawczynią, więc nie śmiałam polemizować. Skoro rodzice utrzymują stały, bliski kontakt ze swoim rodzeństwem, dlaczego dzieci miałyby postępować inaczej? Co myślicie?

Swoją drogą Lena i Kuba są dowodem na to, że wcale nie trzeba spijać sobie z dzióbków 24 godziny na dobę, aby tworzyć fajny team. Całkiem jak Tata i ciocia Diana... ;)

blog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięca100blog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięcablog rodzinny, blog dziecięcy, moda dziecięca, fotografia dziecięca

Lena:

kapelusz, bluzeczka - H&M (sale)
spodenki - C&A (sale)
sandałki - Salt Water Sandals
bluza - Mango Kids

Kuba:

kapelusz - Pepco
koszulka, bermudy - C&A (sale)
sandałki - Salt Water Sandals
bluza - Lupilu

18 komentarzy

 1. Tissana's Gravatar Tissana
  24 czerwca 2014 at 10:14 | Permalink

  Nie wiem czy czytałaś poprzedni komentarz – chciałabym (o ie to nie tajemnica) dowiedziec się jakim aparatem zdjecia robisz + obiektyw 🙂

  • KasiaS's Gravatar KasiaS
   24 czerwca 2014 at 13:35 | Permalink

   Paulina padnie, jak nic! 😀

   • mojabeba.pl's Gravatar mojabeba.pl
    24 czerwca 2014 at 20:52 | Permalink

    hahaha o tym samym pomyślałam 😀 ale z drugiej strony rozumiem te ciągłe pytania, bo chciałabym chociaż raz cyknąć tak piękną fotkę

 2. górniakowie.blog's Gravatar górniakowie.blog
  24 czerwca 2014 at 11:04 | Permalink

  Tissana jakiś czas temu był szczegółowy post o sprzęcie którym Paula robi zdjęcia, jednak to nie aparat tylko fotograf tak naprawdę robi zdjęcia;)
  Co do rodzeństwa, ciekawa jestem jak będzie u mnie, Gabi póki co jedynaczka o drugim marzymy ja z moim rodzeństwem relacje mam wspaniałe nawet różnica 8 lat z bratem w ogóle nie ma znaczenia są moimi najlepszymi przyjaciółmi, u męża zupełnie odwrotnie brak relacji jakichkolwiek bym powiedziała…
  Zobaczymy, przyszłość pokaże
  Lena i Kuba zachwycają mnie zawsze:)

  • Tissana's Gravatar Tissana
   24 czerwca 2014 at 20:35 | Permalink

   Tak, aczkolwiek nie do końca, bo nie każdym aparatem zrobi się dobre zdjęcie. Mimo wszytsko bardzo ważny jest obiektyw, bo bez dobrego nie ma mowy o dobrym zdjęciu.

 3. Anna's Gravatar Anna
  24 czerwca 2014 at 11:48 | Permalink

  W pierwszym momencie myślałam, że te kaczki są żywe i prawie krzyknęłam 😉 Ślicznie oboje wyglądają! Bardzo mi się podoba jak ubierasz Lenę – tak z wdziękiem i dziewczęco 🙂
  Co do zgranego rodzeństwa, mam młodszą o dwa lata siostrę, która jest moja najlepszą przyjaciółką. Dogadujemy się świetnie, rozumiemy nawet bez słów. Nigdy jednak nie zastanawiałam się dlaczego tak jest. Muszę przemyśleć, ale tak na świeżo wydaje mi się, że rodzice, ich podejście, sposób wychowania też mają wpływ (tato jest jedynakiem a mamy rodzeństwo mieszkało daleko od nas, więc nie miałyśmy wielu okazji do czerpania wzorców).

  Pozdrawiam ciepło!
  Do niedawna cicha podczytywaczka, która w końcu zdecydowała się ujawnić 😉

 4. Kasia MillionFeet's Gravatar Kasia MillionFeet
  24 czerwca 2014 at 11:53 | Permalink

  Przepiękne zdjęcia!
  Marzy mi się, żeby moje Dziewczyny były takim fajnym rodzeństwem 🙂

 5. KasiaS's Gravatar KasiaS
  24 czerwca 2014 at 13:36 | Permalink

  Lena w kapeluszu po prostu magia, a zapach jaśminu czuję nawet przez monitor 🙂

 6. Aga's Gravatar Aga
  24 czerwca 2014 at 13:45 | Permalink

  Piękne miejsce do fotografowania dziecie,pięknie jest w Nałęczowie:) Zdjęcia na samochodzie i rowerze the best!

 7. Kasia's Gravatar Kasia
  24 czerwca 2014 at 19:59 | Permalink

  Nałęczów to piękne miejsce. Warto go odwiedzić też jesienią. Mati póki co jedynak, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

 8. mojabeba.pl's Gravatar mojabeba.pl
  24 czerwca 2014 at 20:55 | Permalink

  To prawda, że kontakty z rodzeństwem wynosi się z domu. Moja mam była blisko ze swoimi siostrami, ale w pewnym momencie wszystko się popsuło. I pomimo jej prób i chęci nic z tego nie wyszło… ja z siostrą mamy o niebo lepsze kontakty, ale nie są one tak idealne jakbym chciała. Obie „pracujemy” nad tym, aby to zmienić i widywać się częściej. Mam nadzieję, że jeżeli Zośka będzie miała rodzeństwo, to będzie tak troskliwą i fajną siostrą jak Lenka.

 9. Ania Skrzydlate-Rogate's Gravatar Ania Skrzydlate-Rogate
  24 czerwca 2014 at 21:42 | Permalink

  Mówiłam już Twojemu ślubnemu (lubię to słowo :P) ale powtórzę i Tobie wstydziłabyś się dawać tak dobre zdjęcia na bloga, toż ludzie przez Was w kompleksy wpadają ;P A wychowanie fajnego, wspierającego się i kochającego rodzeństwa wymaga bardzo dożo pracy ze strony rodziców wiem po sobie w teorii wszystko wygląda pięknie ale jak przychodzi praktyka to trzeba się nieźle napocić 😛 ale warto ;D a zdjęcia na dachu samochodu dla mnie magia!

 10. Agata's Gravatar Agata
  24 czerwca 2014 at 22:38 | Permalink

  Jak zwykle padam z zachwytu! Fantastyczne <3

 11. Agata's Gravatar Agata
  25 czerwca 2014 at 15:30 | Permalink

  Ostatnie zdjęcie <3

 12. entomka's Gravatar entomka
  25 czerwca 2014 at 17:46 | Permalink

  Diana dobrze radzi, wystarczy miec dobry przykład do naśladowania, podpatrywania a reszta przyjdzie sama:)

 13. babyciuszkolandia's Gravatar babyciuszkolandia
  27 czerwca 2014 at 20:25 | Permalink

  uwielbiam Was dzieciaki takie wesole kadry przepiekne !!!!
  I pluje sobie w brode bo mialam w rece ten kapelusz ale nie wzielam i co u was wyglada on przefantastycznie !!!!
  pozdrawiam babyciuszkolandia
  http://www.babyciuszkolandia.blogspot.com

 14. mag.'s Gravatar mag.
  27 czerwca 2014 at 21:33 | Permalink

  Czytając teze najprawdopodobniej moje dzieci będą odzywać się do siebie zdawkowo, odświętnie, z urzędu (bycia narzuconym przez rodzinę rodzicem chrzestnym, bo tak trzeba i bo tak). Z jednej (8 lat różnicy) i zdrugiej strony (niesamowicie odmienny tryb, styl i rozumowanie życia, a tylko 3 lata różnicy) mamy dziadowskie relacje z rodzeństwem.

  Więc..
  a. mam nadzieję, że to, że żadne z Niedźwiedzich nie będzie pamiętać bez drugiego (mała róznica wieku
  b. nasze starania
  c. przykład kontaktu z innymi ludźmi i wszelkie starania (szkoda, że nadal jednostronne) stworzenia relacji z naszym rodzeństwem

  sprawią, że będą dream teamem. Takim jak są dla mnie i siebie obecnie, z siniakami i szarpaniem, z dzieleniem się i najsłodszym tuleniem Ziemi.

 15. Olomanolo.pl (Kamila)'s Gravatar Olomanolo.pl (Kamila)
  29 października 2014 at 22:20 | Permalink

  Mój piękny Nałęczów. Wychowałam się 20 km od niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *